×

Image Assets برای طراحان حرفه ای “یوآی”

خانه » دانلود » Image Assets برای طراحان حرفه ای “یوآی”
5000 تومان
اطلاعات دوره
تعداد دانشجو
27
مدت دوره
۷۲/۲۲
تعداد درس ها
3

بردیا علمی

درباره استاد
سلام، اگر تا به حال هرگز نتونستید با نرم افزارهای طراحی گرافیک ارتباط برقرار کنید یا زمان کافی برای آموزش رو نداشتید، الان و در این لحظه در بهترین جای ممکن هستد. من بردیا علمی هستم و به صورت کاربردی مثل آب خوردن نرم افزار های گرافیک رو به شما آموزش می دم.
اشتراک گذاری محصول

بیشترین زمان

با بالاترین کیفیت تدریس

بردیا علمی

آموزش فقط توسط بردیا علمی

ویدیو با کیفیت

دارای ضمانت نامه کیفیت

رمز ورود فایل های فشرده

bardiaelmi.vip

دستور و روشی بسیار کارآمد برای طراحان یو آی، وب، گرافیک

اتفاقی که سرعت شما رو در ذخیره سازیه فایل های فتوشاپی با سایز ها و فرمتهای مختلف فقط با یک حرکت ساده چند برابر خواهد کرد.

حتمن برای شما اتفاق افتاده که فایل هایی رو که طراحی می کنید به سایزهای مختلف نیاز داشته باشید. این موضوع برای طراح های یو آی به شدت قابل لمس هست، با استفاده از image assets و تنظیماتی که میتونید به راحتی در اون انجام بدید بدون اینکه زمان زیادی رو از دست بدید به نتیجه ی لازم برسید.

این روش نه تنها بهترین روش برای ساخت فایل با سایز های مختلف در فتوشاپ است بلکه به هیچ پلاگین و اکشنی نیاز ندارد و پس از انجام مراحلی که در آموزش یاد خواهید گرفت فقط کافیست که فایل رو ذخیره کنید و فتوشاپ این امکان رو به شما میده با استفاده از این گزینه بتونید به هر تعداد و هر سایزی که نیاز دارید فایل خودتون رو ذخیره کنید. هنوز امکانات image assets تمام نشده، باید برای شما توضیح بدم که شما میتونید این کار رو در تمام لایه های فایل psd و فتوشاپی که دارید روش کار میکنید داشته باشید یعنی در زمان ذخیره سازی به فتوشاپ دستور بدید بعد از ذخیره سازیه فایل تمام لایه های مورد نظر شما رو دونه دونه تفکیک، جداسازی، نام گزاری، سایز بندی و ذخیره سازی کنه. ببینم تا به حال انقدر از انجام یک کار با این راحتی در فتوشاپ کیف کرده بودید، بریم سراغ آموزش و ازش با همدیگه لذت ببریم.

1- Image Assets چیست؟ Size 17.4 Mb07:41
2- کاربرد و راه کار ها Size 63.7 Mb24:26
3- کاربرد و راه کارها Size 108 Mb40:55
رمز فایل های فشرده: bardiaelmi.vip

3 دیدگاه برای “Image Assets برای طراحان حرفه ای “یوآی”

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش های مرتبط