×

ساخت دوربین عکاسی شکلاتی

خانه » دانلود » ساخت دوربین عکاسی شکلاتی
5000 تومان
اطلاعات دوره
تعداد دانشجو
19
مدت دوره
196
تعداد درس ها
7

بردیا علمی

درباره استاد
سلام، اگر تا به حال هرگز نتونستید با نرم افزارهای طراحی گرافیک ارتباط برقرار کنید یا زمان کافی برای آموزش رو نداشتید، الان و در این لحظه در بهترین جای ممکن هستد. من بردیا علمی هستم و به صورت کاربردی مثل آب خوردن نرم افزار های گرافیک رو به شما آموزش می دم.
اشتراک گذاری محصول

بیشترین زمان

با بالاترین کیفیت تدریس

بردیا علمی

آموزش فقط توسط بردیا علمی

ویدیو با کیفیت

دارای ضمانت نامه کیفیت

رمز ورود فایل های فشرده

bardiaelmi.vip

فتوشاپ سه بعدی!!
سه بعدی سازی در فتوشاپ یه زمانی به هیچ عنوان ملموس نبود،‌ به خصوص برای کسایی که عاشق نرم افزارهای سه بعدی بودن و به هیچ عنوان نمی تونستن قبول کنن که فتوشاپ بتونه رقیبی برای نرم افزار های سه بعدی باشه
و خیلی هاشون بعد از شنیدن این جمله خندشون می گرفت که البته از اولش هم بازنده بودن. به دلیل اینکه خندیدن به فتوشاپ که به هیچ عنوان نرم افزار نیست بلکه به عنوان یک علم ازش یاد میشه خودش خنده داره.
بله فتوشاپ تونست و همینطور هم بهتر و بهتر میشه و هرگز فراموش نکنیم که این نرم افزار انقلاب دنیای تصویر سازی دیجیتاله. خلاصه اینکه سه بعدی سازها بعد از مدتی قبول کردن که فتوشاپ حرف هایی برای گفتن داره،‌ خیلی بیشتر از اون چیزی که بتونن فکرش رو بکنن. در این آموزش شما خواهید دید که چطور با ساده ترین شکل ممکن میتونید یک آبجکت فوق حرفه ای و البته سه بعدی تولید کنید. شما یاد خواهید گرفت که همونطور که به فتوشاپ با عنوان امپراتور نرم افزار های طراحی و اجرای گرافیک احترام میگذارید به طور قطع در مورد سه بعدیش نیز اندیشه های سازنده هاش رو محترم بشمارید و صد در صد حس قدرت رو در این نرم افزار کشف کنید.(مثل همیشه)
با چند بیضی، دایره، مستطیل و … به ساخت یک دوربین عکاسی شکلاتی خواهید رسید. باور کنید که فتوشاپ سه بعدی بسیار بسیار غیر قابل باوره. این آموزش در مهرماه ۱۳۹۴ ساخته شد و هنوز بسیار بسیار مورد توجه دوستان قرار گرفته و من نیز هرگز دلم نیومد که از وب سایتم حذفش کنم. بریم که از آموزش لذت ببریم.
توجه:
( این آموزش شش قسمت داره که دو قسمت اول سایز ۷۲۰P است و چهار فیلم آخر ۱۰۸۰P )

1- ساخت اولیه لنز و بدنه Size 163 Mb26:27
2- ساخت فلش و لوگوی دوربین Size 86 Mb15:42
3- ویرایش بدنه Size 174 Mb31:14
4- ساخت استودیو نورپردازی Size 221 Mb43:50
5- اختصاص متریال اولیه Size 116 Mb19:55
6- متریال دهی و پست پروداکشن Size 267 Mb60:55
7- فایل ضمیمه Size 21 Mb
رمز فایل های فشرده: bardiaelmi.vip

آموزش های مرتبط