×

ساخت باغچه در مکس و فتوشاپ

خانه » دانلود » ساخت باغچه در مکس و فتوشاپ
5000 تومان
اطلاعات دوره
تعداد دانشجو
24
مدت دوره
72
تعداد درس ها
3

بردیا علمی

درباره استاد
سلام، اگر تا به حال هرگز نتونستید با نرم افزارهای طراحی گرافیک ارتباط برقرار کنید یا زمان کافی برای آموزش رو نداشتید، الان و در این لحظه در بهترین جای ممکن هستد. من بردیا علمی هستم و به صورت کاربردی مثل آب خوردن نرم افزار های گرافیک رو به شما آموزش می دم.
اشتراک گذاری محصول

بیشترین زمان

با بالاترین کیفیت تدریس

بردیا علمی

آموزش فقط توسط بردیا علمی

ویدیو با کیفیت

دارای ضمانت نامه کیفیت

رمز ورود فایل های فشرده

bardiaelmi.vip

این آموزش برای مقایسه ی مدل سازی در مکس و فتوشاپ تهیه شده است،

( مدرس برای علمی ) Bardiaelmi
همانطور که احتمالن میدونید برای به نتیجه رسیدن در موارد نرم افزاری راه حل های بسیاری وجود داره و حتمن با نظر من موافق هستید که ممکنه کاری رو که من انجام میدم با روش خودم با کاری که شما انجام می دید یک نتیجه رو داشته باشه ولی روشها فرق کنه. حالا تصور بکنید که یک نتیجه رو از دو نرم افزار قرار هست بگیریم. این آموزش دقیقن به همین نکته اشاره میکنه که در دنیای سه بعدی فتوشاپ قوانینی خاص وجود داره که شما با روشهایی ساده و شاید پیش پا افتاده به مواردی زیبا دست پیدا میکنید که صد البته برای غول های سه بعدی سازی بسیار هم پیش پا افتاده است اما کیفیت در برخی موارد یکی است و کاری که ما به عنوان ساخت یک دسته برک در فتوشاپ و تری دی مکس به موازات هم انجام می دیم این موضوع رو ثابت میکنه که میشه یک نتیجه رو از دو نرم افزار که هیچ دلیلی برای مقایسه ی اونها با هم وجود نداره گرفت.

آموزش شماره ی یک این قسمت به طور کامل با تری دی مکس انجام می شه تا اینکه هم شمایی که تری دی مکس رو نمیدونید بهش علاقه مند بشید و هم مقایسه ای داشته باشید با دروس بعدی این آموزش که با فتوشاپ همون کار رو انجام می دیم و براتون روشن بشه که هر نرم افزار برای چه کاری ساخته شده و بهتره کجا از کدومش استفاده کنیم.

1- ساخت برگ و متریال کامل در مکس Size 119 Mb19:19
2- بدنه اصلی برگ در فتوشاپ Size 125 Mb26:57
3- باغچه، نورپردازی. متریال و رندر نهایی Size 119 Mb23:32
رمز فایل های فشرده: bardiaelmi.vip

آموزش های مرتبط