آموزش دستور پکیج در ایلوستریتور | وبسایت بردیا علمی

10334 نفر
هنرجو

315 سوال
حل شده

45 دوره
آموزشی

26 آموزش
کوتاه

آموزش دستور پکیج در ایلوستریتور

خانه » کاربردی و کوتاه » آموزش دستور پکیج در ایلوستریتور
adobe illustrator with bardiaelmi

بردیا علمی

درباره نویسنده
سلام، اگر تا به حال هرگز نتونستید با نرم افزارهای طراحی گرافیک ارتباط برقرار کنید یا زمان کافی برای آموزش رو نداشتید، الان و در این لحظه در بهترین جای ممکن هستد. من بردیا علمی هستم و به صورت کاربردی مثل آب خوردن نرم افزار های گرافیک رو به شما آموزش می دم.

روش ذخیره و جمع آوری کل تصاویر و لینکهایی که در یک فایل ایلوستریتور وجود داره


زمانی که تعداد زیادی تصویر رو جاهای مختلف روی هارد کامپیوترتون وارد نرم افزارهای وکتور بیس مثل ایلوستریتور می کنید، ممکنه که برای ارسال اون فایل با تمام لینکها و تصاویر مشکل پیدا کنید.

گاهی تعداد تصاویر محدوده و دو سه تا بیشتر نیست و به راحتی میشه پیداشون کرد و همراه فایلا صلی برای دیگران ارسالشون کرد اما زمانی که دارید یک بروشور یا کاتالوگ که تعداد تصاویرشون بی شمار هست رو بعد از طراحی ارسال میکنید چی؟ آیا هیچوقت به این فکر کرده بودید که چطور در نرم افزار ایلوستریتور این کار رو انجام بدید، یعنی پکیج و یکجا کردن تمام فایلها، فونت ها و … با یک دستور ساده.

یادآوری می کنم که اینکار فقط زمانی به درد میخوره که شما فایل اصلی ایلوستریتوری که طراحی کردید رو نیاز به ارسال برای دیگران داشته باشید و گرنه هیچ نیازی به این کار نیست.

البته اگر خودتون هم بعد از مدتی به این فایل مراجعه کردید ودیدید که لینکهایی که درش استفاده کردید باز نمی شه یا گم شده بادی بدونید که این روش بسیار بسیار کمکتونم میکنه ( این کار قبل از اینکه برید و چند سال بعد به فایلتون سر بزنید باید انجام بشه)

بردیا علمی در این آموزش از نرم افزار ایلوستریتور به شما آموزش می ده که چطور این موضوع رو به راحتی حلش کنید.

آموزش های ایلوستریتور کابردی در سایت رو با تدریس بردیا علمی از دست ندهید.

نمایش ویدیو در آپارت


 

Adobe Illustrator Package
Package in adobe illustrator 2020

زمان انتشار : 121 روز پیش دسته بندی : کاربردی و کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید