ازبین بردن recent فایل ها | وبسایت بردیا علمی

10334 نفر
هنرجو

315 سوال
حل شده

45 دوره
آموزشی

26 آموزش
کوتاه

ازبین بردن recent فایل ها

خانه » کاربردی و کوتاه » ازبین بردن recent فایل ها
Photoshop Recentfile

بردیا علمی

درباره نویسنده
سلام، اگر تا به حال هرگز نتونستید با نرم افزارهای طراحی گرافیک ارتباط برقرار کنید یا زمان کافی برای آموزش رو نداشتید، الان و در این لحظه در بهترین جای ممکن هستد. من بردیا علمی هستم و به صورت کاربردی مثل آب خوردن نرم افزار های گرافیک رو به شما آموزش می دم.

ازبین بردن recent فایل ها در فتوشاپ و ایلوستریتور


سوالهای بسیار در دوران تدریس از من پرسیده میشده که بعضی مواقع به این فکر می کردم که چرا هنرجوهای عزیزم توی اینترنت سرچ نمیکنن و خودشون دنبالش نمیگردن تا پیداش کنن و فقط دوست دارن به راحت ترین راه مراجعه کنن و اون هم سوال کردن در مورد چیزیه که پاسخش رو میتونن توی اینترنت با یک گوگل کردن ساده پیدا کنن. اما خوب بعد هم به این فکر کردم که نپرسیدن خوب نیست و همیشه به ما یاد دادن که سوال کنیم تا خوب یاد بگیریم. به همین دلیل گفتن آموزش های کوتاه از سوالهایی که شاید خیلی پیش پا افتاده باشن تهیه بکنم و به دوستانم ارائه کنم. که یکی از اون سوال ها همین پا کردن تضویر فایل هایی است که قبل تر باز کردیم و الان روی صفحه ی اصلی نرم افزارمون پیدا میشه.زمان انتشار : 670 روز پیش دسته بندی : کاربردی و کوتاه

3 دیدگاه برای “ازبین بردن recent فایل ها”

  1. سلام و ممنون دوست گرامی.
   آموزشهای بسیار قدیمی در فارسی تاتس دیگه اینجا نیست حدود ۲۸ قسمت در فتوشاپ و ۱۲ قسمت در ایلوستریتور.
   آموزش ها هر ماه آپدیت میشه. بسیاری از آموزش های افتر افکتز، فتوشاپ، ایلوستریتور، صفرر تاصد و کی شات فقط در این وب سایت هست و جای دیگری وجود نداره.
   شاد و سلامت باشی.

دیدگاهتان را بنویسید